• BEZPIECZNE FERIE

• We wtorek 9 stycznia 2024 r. policjant z komisariatu w Zawadzkiem odwiedził uczniów, aby przeprowadzić spotkanie dotyczące bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Podczas prezentacji omówiono najważniejsze zagrożenia związane z aktywnościami zimowymi, takimi jak jazda na sankach, łyżwach czy nartach. Policjant podkreślił znaczenie stosowania kasków, odpowiedniego ubioru oraz zasady korzystania z oznakowanych tras. Spotkanie miało na celu podniesienie świadomości dzieci na temat odpowiedzialnego i bezpiecznego spędzania czasu podczas ferii zimowych.

• Bal karnawałowy

• Dnia 09.01. 2024 r. dla uczniów z klas I-III odbył się bal karnawałowy. Szkoła zamieniła się w krainę bajek, baśni, postaci z gier, filmów oraz życia codziennego. Wspaniałą zabawę na sali gimnastycznej poprowadziła dla dzieci pani Ewelina. Radości i tańcom nie było końca co można zobaczyć na załączonych zdjęciach.