• Pani Dyrektor Małgorzata Kozioł – decyzją Zarządu Województwa Opolskiego została laureatką Nagrody Marszałka Województwa Opolskiego

• Z wielką radością przyjęliśmy wiadomość, iż Pani Dyrektor Małgorzata Kozioł – decyzją Zarządu Województwa Opolskiego została laureatką Nagrody Marszałka Województwa Opolskiego za szczególne osiągnięcia w dziedzinie upowszechniania i rozwoju edukacji i zaangażowanie w proces kształcenia młodego pokolenia naszego regionu.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 24 października 2022 roku w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu podczas Regionalnego Święta Edukacji. Nagrody te są przyznawane corocznie przez Marszałka Województwa Opolskiego. W tym roku zaszczytny tytuł Laureata przypadł 13 nauczycielom, a wśród nich jest w także nasza Pani Dyrektor.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• Dzień Edukacji Narodowej 2022

• W naszej szkole z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbył się uroczysty apel przygotowany przez klasę VIII. Na początku Pani Dyrektor podziękowała wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za całoroczny trud i zaangażowanie. Pani Małgorzata Jeruszka, Beata Śmich, Karina Gryc, Anita Stachowska, Bożena Michalik, Jadwiga Breguła oraz pan Karol Graca z okazji Dnia Edukacji Narodowej otrzymali Nagrodę Dyrektora. Pani Dyrektor poinformowała również, że Nagrodę Burmistrza otrzymała pani Jadwiga Breguła. Miłą niespodzianką było dla wszystkich informacja, że Nagrodę Burmistrza oraz Nagrodę Marszałka Województwa Opolskiego za szczególne osiągniecia w dziedzinie upowszechniania i rozwoju edukacji otrzymała Nasza Pani Dyrektor.

Później na scenę weszli uczniowie, którzy za pomocą muzyki, gestu i stroju w sposób dowcipny i radosny pokazali jak w wygląda szkoła z ich perspektywy. Śmiechu było co nie miara, a taki był cel tego przedstawienia.

A na koniec cytując słowa uczniów: „NASZYM NAUCZYCIELOM DZIĘKUJEMY I ŻYCZYMY SAMYCH SUKCESÓW”