• Szkoła Roku 2021

• Nominacja w Plebiscycie Edukacyjnym

Jesteśmy zaszczyceni, że nasza szkoła została nominowana

na Szkołę Roku 2021.

Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie i zachęcamy do oddawania głosów.

www.nto.pl/szkola-roku

Nasza szkoła:

- osiąga wysokie wyniki w egzaminach zewnętrznych,

- motywuje uczniów do udziału w konkursach przedmiotowych i artystycznych,

- dba o kultywowanie tradycji narodowych i regionalnych,

- umożliwia uczniom udział w zajęciach dydaktyczno – wyrównawczych, korekcyjno – kompensacyjnych, logopedycznych i rozwijających zainteresowania,

- zapewnia dzieciom opiekę w świetlicy szkolnej i środowiskowej oraz prowadzi dożywianie,

- oferuje pomoc pedagoga, psychologa oraz pielęgniarki,

- posiada nowoczesne, estetyczne i doposażone pracownie,

- dysponuje atrakcyjną bazą rekreacyjno – sportową z boiskami i ogrodem sensorycznym,

- pozyskuje w projektach zewnętrznych dodatkowe środki finansowe na zajęcia edukacyjne i doposażenie placówki.

Więcej informacji o naszej szkole znajdziecie Państwo pod adresem: https://pl-pl.facebook.com/szkolazedowice/ https://pspzedowice.edupage.org/

W tym samym plebiscycie nominację do tytułu Nauczyciel Roku 2021 otrzymała nauczycielka klas I – III Małgorzata Jeruszka. Prosimy o oddawanie głosów. www.nto.pl/szkola-roku

• 11 Listopada w naszej szkole

• Jak co roku nasza szkoła uczciła kolejną rocznicę odzyskania niepodległości. Z najważniejszymi wydarzeniami, które utorowały Polsce drogę do niepodległego państwa uczniowie mogli się zapoznać na obszernej gazetce na szkolnym korytarzu.

Punktualnie o godzinie 11.11 udekorowani biało – czerwonymi kotylionami zebraliśmy się na placu szkolnym by odśpiewać hymn Polski.

„Jeszcze Polska nie zginęła!”

• Szkoła pamięta

• 29.10. uczniowie naszej szkoły zapalili znicze na grobach nauczycieli i uczestników III Powstania Śląskiego.

Człowiek nie umiera, póki żyje pamięć o nim.

• Uwaga !!!

• Dnia 14 października 2021 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. W tym dniu szkoła organizuje zajęcia opiekuńczo – wychowawcze (nie będzie obiadu). Ze względów organizacyjnych prosimy o zadeklarowanie (do wtorku 12.10.2021) ewentualnej obecności dziecka w szkole i podanie czasu pobytu.

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

• Wakacje za nami, więc czas na nowy rok szkolny, ale już w pierwszej klasie.
              Pani Dyrektor Małgorzata Kozioł powitała serdecznie wszystkich pierwszoklasistów wraz rodzicem. Życzyła im wiele radości i samych dobrych ocen.

Zwróciła uwagę na dbanie o higienę, dezynfekcję rąk i noszenie maseczek.
              Nowi uczniowie byli trochę zestresowani, ale TYTY szybko osłodziły im stres.